Kierowca do transportu sprzętu budowlanego – Lübben/Spreewald

Zadania:

  • Transport różnych maszyn budowlanych , najcześciej frezarek
  • Jazda w towarzystwie Pilota BF3
  • Pomoc na placach budów (np. jazda beczkowozem etc.) – żadnych prac rozbiórkowych z użyciem młotów pneumatycznych.
  • Samodzielne przeprowadzanie podstawowych napraw przy powierzonym sprzęcie
  • Dbałość o przydzielone maszyny i konserwacja sprzętu

Wymagania:

  • Ukończoneszkoleniezawodowe
  • Prawojazdykategori C+E
  • Swiadectwo Kwalifikacji Zawodowej Kierowcy z kodem 95 mile widziane
  • Samodzielność w pracy
  • Uporządkowanysposóbpracy
  • Komunikatywność i umiejetność pracy w zespole
  • Gotowość do wyjazdów w delegacje

Oferujemy:

  • Umowa na czasnieokreślony
  • Nowoczesna technologia i park maszynowy
  • Godnezarobki
  • 30 dniurlopu
  • Możliwość szkoleń i dalszego kształcenia

Senden Sie uns eine schriftliche oder digitale Bewerbung unter den angegebenen Kontaktdaten zu.

Bitte beachten Sie, dass wir unvollständig eingereichte Bewerbungsunterlagen nicht zur Vorlage an unsere Auftraggeber berücksichtigen.

Sollten Sie eine Rücksendung Ihrer Unterlagen wünschen, so legen Sie bitte einen frankierten Rückumschlag bei. Sollte kein Rückumschlag beiliegen, erfolgt keine Rücksendung der Unterlagen.

Sekretariat der Job Agentur Cottbus
Gulbener Straße 1 – 03046 Cottbus
Telefon: +49 355 / 86 95 95 90
Fax: +49 355 / 86 95 95 99